TOP 5 studentských akcí letního semestru

iStudentZone.cz pro Vás připravil výběr toho nejlepšího ze studentských párty, koncertů a festivalů během nadcházejícího semestru.

Zkoužkové období dalo zabrat, je na čase se rozptýlit a odstartovat nový semestr paradními eventy.

1. Traffic Light Party, pátek 28.2.2014, SaSaZu

Již 5 let tato legendární studentská seznamovací party přináší spolu s novým semestrem skvělou zábavu pro všechny studenty z Prahy. Klíčovým prvkem konceptu "semafor" party, je barva Vašeho svítíciho náramku (obdrží všichni zdarma na vstupu do klubu), stejně jako barva oblečení:

ČERVENÁ = Jsem zadaná/ý. ŽLUTÁ = Můžeš to zkusit. "Maybe, baby!". ZELENÁ = Happy & single!

Více na: www.facebook.com/events/198808380313863

2. SUIT UP party, středa 5.3.2014, Mecca

Legendární SUIT UP Party pokračuje již podeváté, tentokrát v klubu Mecca. Nahoď kvádro nebo večerní šaty a vyraž na party. DJ Rockstar už brousí jehly, čeká na Vás i MacLaren's 90's stage. Vstup 150 Kč.

 Více na www.suitupparty.com

3. Žižkovská noc, sobota  15. 3. 2014, Žižkov - Praha 3

Zimní klubový hudební festival v proslulém pražském Žižkově. Organizátoří slubují, že to bude "jeden fakt šílenej večer". 26 klubů, přes 150 kapel a DJs.

Více na www.facebook.com/events/624185504310914

 

4. Pražský Majáles, středa 30.4.2014

Oslava krás studentského života a prezentace studentských dovedností a aktivit. Majálesové oslavy trvají celý měsíc. Majáles zahajuje slavnostní stavba Májky v centru Prahy, čímž startuje "Měsíc studentů", ve kterém probíhají až desítky akcí (koncerty, výstavy, workshopy, besedy, sportovní klání ). Oslavy vrcholí Majálesovým průvodem a Majáles Open-Air festivalem, na kterém se volí nový král studentů.

Více na http://praha.majales.cz

 

5. Miss Agro, úterý 13.5.2014, Koleje Suchdol

Akce Miss Agro je každoroční soutěž o královnu (nejen) krásy České zemědělské univerzity v Praze. Soutěž Miss bude průběžně prokládána koncerty a jinými všemožnými i nemožnými exhibicemi. Vstup je tradičně zdarma!

Více na www.missagro.cz

Sdílej tuto novinku: