15 nejoriginálnějších silvestrovských akcí v Praze

Jestli vás už nebaví pořád dokola ohrávat každoroční silvestrovský scénář (s nadpisem Hory nebo Kalba doma), zkuste zůstat v Praze a vyrazit ven! Máme tipy na ty nejlepší poslední párty letošního roku!

1.Silvestrovská party 2018 v klubu Misch Masch!, 22:00, od 199 Kč

Klub Misch Masch každoročně přivítá tisícovku lidí z celého světa. Pokud máte rádni bláznivé kalby do rána, tak tohle je ta pravá, "ořechová"... Vstup pouze za 199 Kč platí jěstě několik dní! Cena vstupenek na místě je výrazně vyšší - 499 Kč.

NYE_silvestr_2018

 

2. Pub Crawl, 19:00, 2 500 Kč

Na Silvestra se plazí každý, ale jen někdo se plazí stylově a dokonce má tolik sil, že se přemisťuje z klubu do klubu. A přesně to je jádrem celé akce Pub Crawl, což v překladu znamená něco jako „hospodská plazba“. V reálu to pak probíhá tak, že za dva a půl tisíce získáte nejen hodinku „vypij, co můžeš“ v Pub Crawl Baru, ale taky vstupné a welcome drinky ve čtyřech dalších klubech. V nabušených Karlových lázních dostanete, na rozdíl od ostatních prašivců, i celou lahev šampusu.

 

3. Silvestr v Aeru 

Jestli jste si dali novoroční předsevzetí, že konečně zkouknete všechny život ovlivňující a svět měnící filmy, začněte už na Silvestra v kině Aero. Program silvestrovského promítání bude brzy zveřejněn na webu kina.

4. Silvestr v Hooters, 19:00, 1499 Kč

Chcete nasát americký silvestrovský feeling? Můžete zajít buď do La Loca nebo Duplexu a dělat, že jste v USA, nebo vyrazit do opravdového zhmotněného kousku Ameriky v Praze – baru Hooters. Víte o co tam jde, že jo… Předně o křídla, burgery a smažené nakládané okurky, ale taky o sexy kočky v kraťasech, silonkách a teniskách. Na to se rádi podívají i holky, ne? Silvestrovskou specialitkou bude bodypainting.

 

5. Silvestrovská Burlesque Show v Royalu, 22:00, 1490 Kč

Víte, co jsou to pasties? Jestli ne, měli byste se to naučit na burlesce v klubu Le Royal. Na rozdíl od biflování, které vás čeká v lednu, bude tohle učení veskrze příjemné. Budete totiž sledovat slečny postupně odhazující kousky oblečení, až jim na těle zůstanou skoro jen ty pasties. Vlastně se zase jedná o americký výmysl, protože právě tam dostala burleska ve dvacátých letech dvacátého století svoji kabaretní podobu.

 

7. Auto Silvestr, kdykoli, zadarmo

Prožijte Silvestr jako z filmu – nad Prahou! Úžasný výhled na Bubeneč, Dejvice a Troju přímo z pohodlí svého auta si můžete dopřát v Dejvicích na konci ulice Na Ostrohu. „Na obzoru se rýsuje Žižkov i Petřín a Pražský hrad, navíc minutu od auta najdete zříceninu Baba a přírodu šáreckého údolí,“ říká Matt Jedička z portálu ZaVolantem.cz , který nám výhled doporučil. Jak se sem dostat: Z Evropské odbočte skrz Kolejní ulici do Šárecké, projeďte ji až k Matějské, na jejímž konci naleznete ulici Na Ostrohu. Nebo do navigace nastavte Na Ostrohu 2. GPS souřadnice: 50° 7' 6.4039603" N, 14° 23' 22.5530577" E.   

 

8. Silvestr na Houseboatu U Bukanýra, 22:00, 200 Kč, 

Na téhle párty se vám boky budou pohupovat sami, protože se odehraje na legendě všech hausbótů Vltavy – U Bukanýra. Řídit ji budou DJs 2K, Da Moon, Kim Pixa a další. Jak pořadatelé radí – kapacita, při níž se loď ještě udrží na hladině, je omezená. Takže kdo dřív přijde, ten dřív paří. A jestli pro vás tráva a přivázaný hausboat nejsou dost sexy, kupte si místo třena na parníku.

 

9. Strašidelné procházky, 8:30, 140 Kč

O pražských vlastivědných procházkách už jste určitě museli slyšet. Ty silvestrovské se zaměřují na tajemné a magické kouty Prahy a vybrat si můžete buď mezi bytostmi Hradčan a Malé Strany, nebo Starého města. Není to sice zábava až do večera, ale jako rozehřívačka posloužit mohou. Navíc se při nich i něco dozvíte a provětráte mozek. Věřte nám, že to se bude na Nový rok hodit!


10. Silvestr v oblacích, 19:00, od 4500 Kč

Chcete mít přehled o všech ohňostrojích, které osvítí Prahu poslední noc v roce? Nechte se vyvézt výtahem buď do 66 metrů nad zem do restaurace Oblaca v Žižkovské televizní věži, nebo do observatoře v 93 metrech. Večer proběhne ve stylu electro swingu a živé hudby. Těšte se na ohňovou a světelnou show, silovou akrobacii, mikromagii nebo taneční vystoupení. A jestli se vám nechce platit vůbec, vydrápejte se na Vítkov, Vyšehrad nebo Parukářku.

11. Silvestr ve Storm Clubu, 21:00

Storm Club v našem výběru nemůže chybět, a to ze tří důvodů. Prvním je nízké vstupné, druhým to, co za něj dostanete – tu nejlepší drum n bass party v ČR, a tím třetím je přítomnost celé party, která stojí za festivalem Let It Roll a tím pádem i za otevřením samotného Storm Clubu. Jestli chcete fundovaně pokecat o elektronické scéně v Česku i ve světě, máte šanci!

12. Imperialistický Silvestr v Crossu, 20:00, 300 Kč

Noc plná drum n bass, techna, house i dubstepu v holešovickém Cross clubu startuje již ve 20:00 a pojede až do dopoledních hodin následujícího dne.

Pozn. V článku probíha aktualizace.

Sdílej tuto novinku: