Kde neslavit Valentýn, aneb 5 tipů na anti-valentýnské akce v Praze

Už vás nudí kýčovitá srdíčka, roztomilá selfíčka a všudypřítomná nasládlá atmosféra? Ať je vaše motivace k ignoraci Valentýna jakákoli (jste single, nezajímají vás zápaďácké zvyky nebo netušíte, o co jde), vybrali jsme pro vás tipy na akce, které vám padnou do noty!

ANTI-VALENTINE, Roxy, 13. 2., 23:00

Vůbec největší akcí, která potírá Valentýna, bude ta, kterou pořádá Student Zone ve středu v Roxy. Můžete se dosytosti vynadívat na zlomená srdce, uvadlé květiny, padlé andílky i celou speciální anti-valentýnskou projekci. Lístky jsou na místě za 100 Kč pro studentyA běda, jak se v klubu objevíte v jiných barvách než červené a černé!


Prague Nightmare: Fu*k Valentine, Storm Club, 14. 2., 21:00

Prague Nightmare je tvrďácký label, který na Valentýna útočí pěkne zostra - rovnou ho posílá do p****e. A jak to chce dokázat? Devíti hodinovým nářezem té nejlepší elektronické hudby, kterou najde ve svých EPíčkách. Vstupné stojí pouze kilo. 

Zabijačka v Lokálech, 14. 2., 11:00, U Zavadilů, Nad Stromovkou, Hamburk

Srdce ano, ale jedině čerstvé a prasečí! Za 270 Kč můžete ve třech restauracích Lokál snít kolik chcete jaternic, jelit, tlačenek, prdelaček a dalších zabijačkových pochoutek. Ideální způsob, jak zajíst všudypřítomný Valentýn. 

 

 Visací zámek, Vagon, 14. 2., 21:00

Neslavit dneska Valentýna, to je pořádná známka punku! Nejlepší způsob, jak na celého Valentýna zapomenout je, si tenhle legendární song od starých bardů Visáčů poslechnout na živo. Vstup stojí 200 korun a po koncertu bude následovat už tradiční rockotéka. 

Zneužití Valentnýnských menu, různá data

Naprostá většina restaurací chce oslavu všech zamilovaný využít ve svůj prospěch a láká je na speciální meníčka. Vy zase můžete využít této situace a vyjíst s kámarády všechny valentýnské speciality za lepší ceny než normálně! Pěkný přehled aktuálních valentýnských menu je tady.

Sdílej tuto novinku: