Jak udělat kariéru ? Career Days v Praze

Veletrh pracovních příležitostí v Corinthia Hotel Prague ve dnech 13. - 14. 3.2014

Studentská organizace AIESEC Česká republika pořádá 22. ročník veletrhu pracovních příležitostí, který je svou formou a provedením zcela unikátní. Jako jediný veletrh svého druhu nabízí skutečný kontakt se špičkovými zaměstnavateli, a to prostřednictvím setkání a tréninků s limitovaným počtem účastníků, nebo osobních rozhovorů přímo s HR manažery velkých firem.

Career Days se uskuteční v Praze v prostorách Corinthia Hotel Prague ve dnech 13. - 14. března 2014, kde se představí přibližně 20 renomovaných společností, jako je Nestlé, L’Oréal, Česká spořitelna, Accenture, ČSOB, ČEZ, E.ON, GE Money Bank, Glencore, J&T, Komerční banka, Kooperativa, KPMG, Lidl, Mondeléz, Mars a další. Očekávaná účast je 1 500 návštěvníků z řad studentů posledních ročníků a čerstvých absolventů vysokých škol.

Pro účastníky jsou připravena osobní setkání a tréninky vedené přímo HR manažery daných firem. Setkání s firmami probíhá přibližně 50 minut a má omezený počet účastníků, což zajišťuje lepší osobní přístup. Také tréninky probíhají v malém kruhu účastníků a jsou zaměřeny na rozvoj soft skills, jako například asertivní jednání, time management, osobní branding apod. Dvoudenní program bude doplněn o vystoupení čtyř významných řečníků. Mezi nimi například autor populární knihy Prokrastinace Petr Ludwig nebo bývalý guvernér ČNB Pavel Kysilka.

Vstupenky je aktuálně možné zakoupit na webových stránkách Career Days nebo přímo na místě v hotelu Corinthia v den konání akce.

Career Days každoročně navštěvují studenti z celé České republiky i Slovenska. Pro mimopražské návštěvníky bude k dispozici cenově zvýhodněné ubytování poblíž hotelu Corinthia. Dopravit se na místo za pár korun je možné například díky službě Jízdomat.

Událost je pořádána pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstva práce a sociálních věcí a Vysoké školy ekonomické

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě. Působí ve více než 110 zemích a sdružuje přes 80 000 vysokoškolských studentů. AIESEC se zaměřuje na rozvoj mladých lidí, pomáchá jim získávat pracovní zkušenosti a v neposlední řadě poskytuje nadstandardní vzdělání jak pro své členy, tak pro vysokoškolské a středoškolské studenty.

 Kontakt: Veronika Jílková, veronika.jilkova@aiesec.cz, +420 734 156 147

Více info na www.careerdays.cz

Sdílej tuto novinku: