Výpis novinek

 • 10 nejlepších kaváren, kde se dá v Praze studovat

  1.6.2017

  Po pár dnech učení se na státnice jsem nemohla svůj pokoj už ani cítit, natož vidět, natož se v něm učit! Potřebovala jsem nějaké inspirativní prostředí, nejlépe plné lidí, kteří se také učí, abych na to nebyla sama. Vytipovala jsem tak zajímavé pražské studovny a kavárny, kde se budete i před nejtěžší zkouškou cítit dobře a možná někoho zajímavého potkáte. A navíc – ta káva!

  Zobrazit více
 • Přiští zastávka: Praha!

  1.5.2017

  Chystáte se do Prahy a nemáte ponětí o systému veřejné dopravy? Určitě vás překvapí jeho jednoduchost a užitečnost, ať už se potřebujete dostat do práce, školy nebo byste ho rádi využili k cestě za pražským nočním životem.

  Zobrazit více
 • Red Bull Can You Make It?

  5.1.2016

  Tři studenti, kluci i holky, tři nerozluční kamarádi. Teď mají šanci zažít neopakovatelné dobrodružství na cestě Evropou. Bez vlastních telefonů, platebních karet a hotovosti v peněžence. Jedinou výbavou budou plechovky Red Bullu jako platidlo a zapůjčený mobil. Právě začíná přihlašování do dalšího ročníku projektu Red Bull Can You Make It?

  Zobrazit více
 • Red Bull Máchův Brooklyn vyráží do 5 měst

  6.11.2015

  Lyriku i epiku máme ještě nadřenou z maturity. Teď nás čeká seznámení s rapcitací - zbrusu novým poetickým žánrem. V 5 českých městech se proti sobě postaví hip-hopoví nadšenci, jejichž nejostřejší zbraní budou dokonale zvládnuté texty 4 rapových songů. Finále recitační soutěže Red Bull Máchův Brooklyn proběhne v Bratislavě, kde se utkají ti nejlepší z Česka i Slovenska. Na celé klání bude kromě odkazu Karla Hynka Máchy dohlížet i Kato. Rapper z masa a kostí, který se stal ambasadorem letošního už 2. ročníku.

  Zobrazit více
 • Migranstká Odyssea

  20.6.2015

  Amnesty a Nákladové nádraží Žižkov pořádají Výstavu fotek migrantů mířících do Evropy, na kterou prosím přijměte naše pozvání.

  Zobrazit více
 • Tipy na 20 nejlepších akcí v Praze během dubna

  1.4.2015

  Začalo jaro a my pro vás máme tipy na festivaly, koncerty, párty i nějakou tu duševní potravu v Praze. Opět jen to nejlepší, co může město nabídnout studentům!

  Zobrazit více
 • Tipy na 15 nejlepších akcí v Praze během března

  2.3.2015

  Ať už si chcete nabarvit jazyk nazeleno, odít se do designových a stylových kousků, otřásat se hnusem v kině nebo si najít práci, náš výběr nejlepších březnových akcí v Praze vás nenechá ve štychu. Kombinace je to sice zvláštní, nicméně při troše snahy můžete stihnout skoro všechno. Začíná jaro, je čas vyrazit ven!

  Zobrazit více
 • Kde neslavit Valentýn, aneb 5 tipů na anti-valentýnské akce v Praze

  8.2.2015

  Už vás nudí kýčovitá srdíčka, roztomilá selfíčka a všudypřítomná nasládlá atmosféra? Ať je vaše motivace k ignoraci Valentýna jakákoli (jste single, nezajímají vás zápaďácké zvyky nebo netušíte, o co jde), vybrali jsme pro vás tipy na akce, které vám padnou do noty!

  Zobrazit více
 • 15 tipů, co dělat v Praze v zimě zadarmo

  23.1.2015

  Zkouškové zabírá všechen váš čas, brigády jdou stranou a kapsa se pomalu prohlubuje? Známe to moc dobře, a proto jsme se rozhodli vám přinést několik tipů na akce, na které můžete v zimě vyrazit v Praze zadarmo! Kapesné nechte doma a užívejte si.

  Zobrazit více
 • první