Vstupenky

Vstupenky

Vstupenky na jakoukoli akci je obyčejně možné zakoupit v místě konání akce, u vetších akcí i v online předprodeji (Bloody Sexy Halloweekend, Transmission, atd..) nebo od našich ověřených promotérů (viz. kontakty níže).

Vstupenky na akce Student Zone je možné rezervovat předem i prostřednictvím formuláře uvedeného níže na této stránce. Vstupenky na ostatní akce je možné zakoupit na stránkách pořadatele nebo v jedné z předprodejních sítí.

Doporučujeme se vyhnout nákupu vstupenek od neověřených prodejců, často se jedná o falešné vstupenky a ty jsou pak pořadateli okamžitě zneplatňovány bez nároku na vrácení peněz.

Promotéři Student Zone

Naši promotěři mluví různými jazyky: česky, slovensky, anglicky, německy, rusky, portugalsky, španělsky. Stačí si emailem nebo telefonicky domluvit schůzku ohledně předání vstupenek. Pravost lístku zakoupených u promoterů Student Zone uvedených zde 100% garantujeme.

Vstupenky
  • Lulu - tel. 774 599 578, e-mail: lulu@istudentzone.cz Lokace: centrum, koleje Strahov. Jazyky: anglický/ruský
  • Sandro - tel. 739 839 827, email: sandro@istudentzone.cz Lokace: po dohodě: Jazyky: anglický/portugalský/španělský
  • Simon - tel. 776 673 696, email: simon@istudentzone.cz Lokace: centrum, Praha 2. Jazyky: český/slovenský/anglický

 

 

Prodejní sítě

Pro nákup vstupenek v předrodejních sítích můžete využít stránky www.ticketpro.czwww.ticketportal.czwww.ticketstream.cz, www.eventim.cz, atd. U akcí a koncertů, které se konají v O2 aréně můžete zakoupit vstupenky přes www.sazkaticket.cz.  V případě dotazů nám pište na info@istudentzone.cz.

Rezervovat vstupenku

Položky označené * jsou povinné