Vstupenky

Vstupenky

Vstupenky na akce Student Zone je obvykle možné zakoupit v místě konání akce, u vetších akcí i v online předprodeji (Bloody Sexy Halloween, Transmission, atd..) nebo od našich ověřených promotérů (viz. kontakty níže).

Vstupenky na akce Student Zone je možné rezervovat předem i prostřednictvím formuláře uvedeného níže na této stránce. Vstupenky na ostatní akce je možné zakoupit na stránkách pořadatele nebo v jedné z předprodejních sítí.

Doporučujeme se vyhnout nákupu vstupenek od neověřených prodejců, často se jedná o falešné vstupenky a ty jsou pak pořadateli okamžitě zneplatňovány bez nároku na vrácení peněz.

Promotéři Student Zone

Naši promotěři mluví různými jazyky: česky, slovensky, anglicky, německy, rusky, portugalsky, španělsky. Stačí si emailem nebo telefonicky domluvit schůzku ohledně předání vstupenek. Pravost lístků zakoupených od promoterů Student Zone uvedených zde 100% garantujeme.

Vstupenky
  • Elena - tel. 774 205 470, e-mail: elena@istudentzone.cz Lokace: centrum, Žižkov a okolí. Jazyky: anglický/ruský/český
  • Šimon - tel. 776 673 696, email: simon@istudentzone.cz Lokace: centrum, Praha 6. Jazyky: český/slovenský/anglický

 

 

Předprodejní sítě

Pro nákup vstupenek v předrodejních sítích můžet využít stránky www.ticketpro.cz,  www.goout.cz,  www.ticketportal.cz,  www.ticketstream.cz, atd...  

V případě dalších dotazů nám napište na email: info@istudentzone.cz.

Rezervovat vstupenku

Položky označené * jsou povinné